Web Analytics
BallinaSPORTAUTOAudi A6 e rifreskuar po vjen, ja çfarë ka të re

Audi A6 e rifreskuar po vjen, ja çfarë ka të re

Disa javë pasi u publikuan fotografitë e para të ‘spiunazhit’, ne kemi interpretimet e para të modelit të restauruar.

Mbi to është gjithçka që duhet të jetë e re, si dhe gjithçka që ka arritur të kapet në ekzemplarë të maskuar.

Ashtu siç pritej, munguan ndryshimet rrënjësore, por ndryshimet më të mëdha mund të ndodhin në pjesën e përparme dhe të pasme.

Dhe në formën e parakolpëve të modifikuar me karakter sportiv më të theksuar.

Edhe dritat mbeten të njëjta.

Në pjesën e pasme, ndryshimet do të fokusohen gjithashtu në pjesën e poshtme të automjetit dhe nuk do të shkojnë përtej konceptit të ri të përfundimit të shkarkimit dhe grafikës së fenerëve.

Oferta e motorit nuk ka gjasa të ndryshojë.

Audi A6 i rinovuar do të dalë në rrugë vitin e ardhshëm, ndoshta me një çmim paksa të rishikuar.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit