Aurela ‘bishë’ e vërtetë, zbulon të pasmet dhe gjoksin

Modelja e njohur Aurela Hoxha, po e bën nxehtë me publikimet që i bën në rrjetet sociale.

Edhe pas lindjes ka arritur të perfeksionoj linjat trupore, duke ‘çmendur’ ndjekësit me secilin postim.

Së fundmi ndau disa poza joshëse në bikine, ku në plan të parë ka vënë gjoksin dhe të pasmet.

Ajo reklamoj bikinet nga biznesi i saj, i cili duket se po i ecën mjaftë mirë./Indeksonline/