Aurela Hoxha provokuese flet për buzët: Që kur hoqa mbushjen, s’po ju pëlqejnë

Modelja Aurela Hoxha ka publikuar nje foto vetëm me të brendshme në ambjentet e kuzhinës.

Me temë Shën Valentinin, Aurela Hoxha shfaqet ndryshe.

Me paruke pink dhe të brendshme rozë pastel, modelja ka ulur reçipetat, duke provokuar më shumë se kurrë.

Por, një ndjekës e ka kritikuar për flokët dhe buzët shumë të fryra.

Megjithatë Aurela Hoxha i ka treguar komentuesit se mbushja e buzëve është hequr, dhe madje ndjekësve kjo gje spo ju pëlqen më.

“Me fal qe po ta them se e di qe e merr negative po shum me e mir ke qen se sa je bere???? buzet aspak bukur po ashtu dhe floket”– shkruan komentuesi në profilin e Aurela Hoxhës.

“S’ta marr fare per negative ????

Floket jane paruke sa per kete fushate, e cila ka ne qender te te pelqejne intimot qe une kam dizenjuar, dhe jo unë, sa per buzet , qe kur kam hequr mbushjen sju pelqen me askujt:) tjeter operacion, nuk kam, puth,”- i përgjigjet Aurela Hoxha.