Web Analytics
BallinaUncategorizedAurela, ‘peshku’ i shtrirë

Aurela, ‘peshku’ i shtrirë

Aurela Hoxha po shijon pushimet.

Se është seksi dhe se po kalon mirë, ajo na ka treguar përmes rrjetit social Instagram.

Kjo se, në Instagram bukuroshja ka hedhur një foto që llogaritet lirisht si ndër më të ‘nxehtat’ të saj.

Modelja shihet e shtrirë pranë një pishine dhe dukej fort seksi në pozicionin që u fotografua.

Rrjetet Sociale

630,215FansaPëlqeje
28,220NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit