10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019

InfoKosova

3514 POSTIME0 KOMENTET

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...

Ja çfarë iu ndodhë organeve të trupit gjatë fluturimit me aeroplan

Një infografikë e lëshuar nga Citybase Apartments tregon se çfarë ndodh saktësisht në trupin tuaj gjatë fluturimit. Fryrje, të ftohtë, rrahje të parregullt të zemrës...

“Të ra telebingo mor qen” Paloka: Rama po bëhët gati të vjedhë paratë për tërmetin

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka hedhur akuza të forta në drejtim të Edi Ramës, duke u shprehur se po bëhet gati të vjedhë...

Në Meksikë nuk bie shi, fermerët fajësojnë Volkswagen

Gjigandit gjerman të prodhimit të automjeteve, Volkswagen, i ëhstë dashur të marrë në mbrojtje automjetet e reja, pasi një breshëri akuzash është drejtuar kundër...

16 infermiere të këtij spitali mbesin shtatëzënë në të njëjtën kohë

Mund të tingëllojë e çuditshme dhe madje e pabesueshme, por spitali i Arizonës do të përballet me një bum lindjesh, veçse jo për shkak...

Pas vrapimit dhe këngës – Haradinaj sfidon kadetët e FSK-së me pompa

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj, nuk ka të ndalur me sfidat e tij, kësaj here pas vrapit dhe këngës, ai ka vendosur të bëjë...

Elvana Gjata thjesht magjike – Dëgjoni si e këndon live këngën “Me tana”

“Me tana” mban titullin kënga më e re e Elvana Gjatës, e cila është pjesëmarrëse në “Festivali i Këngës”. Për vetëm tri ditë kënga ka...

Fenomeni i pazakontë në qiell / Video

Banorët e një qyteti në Kinë kanë mbetur të habitur kur kanë parë se në qiell dukeshin tre diej. Fotot dhe videot tregojnë tre...

Teori e re e konspiracionit: I kemi vetëm tri vite për ta shpëtuar njerëzimin?

Ish-futbollisti dhe ish-prezantuesi i BBC-së, David Icke, pas tërheqjes nga mediat, është bërë një “guru” i teorive të konspiracionit, duke planifikuar edhe një turne...

Thaçi shtyn për 26 dhjetor mbledhjen e parë të Legjislaturës së re

Me kërkesë të partive politike, presidenti Thaçi ka ndryshuar datën e Mbledhjes së Parë të Legjislaturës së Shtatë të Kuvendit të Kosovës. Presidenti i vendit,...

TOP AUTHORS

3514 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...

Ja çfarë iu ndodhë organeve të trupit gjatë fluturimit me aeroplan

Një infografikë e lëshuar nga Citybase Apartments tregon se çfarë ndodh saktësisht në trupin tuaj gjatë fluturimit. Fryrje, të ftohtë, rrahje të parregullt të zemrës...

“Të ra telebingo mor qen” Paloka: Rama po bëhët gati të vjedhë paratë për tërmetin

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka hedhur akuza të forta në drejtim të Edi Ramës, duke u shprehur se po bëhet gati të vjedhë...

Në Meksikë nuk bie shi, fermerët fajësojnë Volkswagen

Gjigandit gjerman të prodhimit të automjeteve, Volkswagen, i ëhstë dashur të marrë në mbrojtje automjetet e reja, pasi një breshëri akuzash është drejtuar kundër...
web
analytics