InfoKosova

60 POSTIME 0 KOMENTET

Mihrije Braha komplet “fallc”, ja si duket ajo në të vërtetë

Ka shumë vite që Mihrija vazhdon të vetëkënaqet me dukjen e saj. Këngëtarja Mihrije Braha po vazhdon të postojë fotografi në të cilat fytyra e...

Njihuni me të dashurën e Ramush Haradinajt para se ai të...

Por para se të dashurohej me Aniten, Haradinaj kishte një të dashur tjetër me të cilën kishte mbajtur lidhje të gjatë Ju të gjithë e...

Komentuesja i shkruan: ‘O katunar palestra jo paletra as me shkrujt...

E kush më mirë se Bes Kallaku di ta ilustrojë me humor realitetin e shqiptarëve? Së fundmi në Instagram, Besi ka ndarë një video ndërsa...

Si të shpëtoni përgjithmonë nga avulli në xhamat e makinës me...

Një nga problemet më të mëdha të drejtuesve të automjeteve gjatë dimrit është veshja e xhamave me avull çka e vështirëson ndjeshëm drejtimin e...

Ja sa kanë diferencë në moshë Daut Haradinaj dhe gruaja e...

Çifti ka një djalë dhe një vajzë Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Lola Muçaj Haradinaj janë ndër çiftet, për të cilët shkruhet shumë...

Para apo pas lidhjes me Feron? Kjo FOTO 18+ e Arbenitës...

Mund të themi padyshim që Arbenita Ismajli është kthyer në një prej modeleve më të përfolura në showbizz-in shqiptar. Lidhja e saj me Feron është...

Tregon shumë për personalitetin tuaj gjatësia e dorës tënde

Duart tona janë pjesë mjaft e shkathët dhe njëkohësisht mjaft unike e trupit tonë. Dora e njeriut përmban 29 nyje, 27 kocka dhe më shumë...

Ja si prodhohet letra me vlerë, hyni brenda fabrikës së parave...

Me siguri keni qenë kuriozë të dini se si prodhohet një letër me vlerë sic është paraja. Atëherë, ne më poshtë ua sjellim një video...

Zbulohet jeta e njerëzve në planetin Mars !

Nasa ka bërë një garë në të cilën mund të paraqiten në versionin 3D mjediset se ku mund të jetojnë njerëzit në planetin Mars. Këto...

Nostradamus: Lufta e tretë botërore do të zgjasë 27 vjet !

Fizikani dhe astrologu francez, Michel de Notre Dame, që historikisht njihet si Nostradamus, konsiderohet si njëri nga parashikuesit më të saktë të historisë. Në...