7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019

InfoKosova

3539 POSTIME0 KOMENTET

Roberti i bije “Pishman”, e fshinë postimin për ndarjen nga Nora !

Ditën e djeshme Robert Berisha konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në Instagram. Ai këtë e kishte bërë përmes llogarisë personale në Instagram...

Edhe Isa Mustafa na e konfirmon se Vjosa Osmani do jet kandidate e LDK-së për kryeministre

Lidhja Demokratike e Kosovës tani më sa ka përfunduar mbledhjen e kryesisë. Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka deklaruar se kryesia ka marrë vendim që...

LAJMI I FUNDIT: Osmani zgjidhet kandidate e LDK-së për kryeministre

Lidhja Demokratike e Kosovës ka nominuar Vjosa Osmanin kandidate për kryeministre të Kosovës. Këtë e kanë konfirmuar burime brenda kryesisë së LDK-së. Osmani në zgjedhjet e...

Arbenita e Feros sapo doli nga dushi e direkt në Instagram!

Arbenita Ismajli u bë shumë shpejt emër i njohur për shumicën nga ne, shkruan "InfoKosova". Modelja këtë famë kaq të shpejt e arriti shkaku i...

Biondja bukuroshe me pamjen e saj ka vendos që t’ua ngrohë motin

Elle Johnson është një bukuroshe e cila nuk ka dyshim se i ka linjat trupore shumë përfekte, shkruan "InfoKosova". Elle Johnson është nga ato vajza...

Tayna reklamon prapanicën “gjigante” si iu kanë ënjtur kështu?

Reperja e famshme kosovare Tayna sot ka bërë publike një fotografi ku shihet t'i ketë reklamuar goxha si shumë të pasmet e saj që...

Sa ka ndryshuar në dukje Rona Nishliu, nuk do ta besoni

Rona Nishliu ka ndryshuar shumë në dukje. Këngëtarja kosovare e cila bëri bujë me paraqitjen e saj tre vite më parë në Eurovizion duket shumë...

Roberti e bëri tatuazh emrin e Norës, por çfar do ti bëj tani !

Robert Berisha dhe Nora Istrefi mbrëmë i dhanë fund lidhjes martesore përmes një postimi në instagram që bëri Roberti. E derisa dyshja janë padyshim temë...

Ja çfar ju shkruan Bleona Norës dhe Robertit pas ndarjes !

Mbrëmjen e kaluar Robert Berisha pranoi publikisht ndarjen nga Nora Istrefi. Lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një postimi prekës në Instagram, ku tregonte se...

Kafkë e shtrembëruar dhe dhëmbë të zinj, trendet e frikshme të modës

Bukuria ka shumë kuptime. Prova më e mirë është në traditat dikur të njohura të popujve të ndryshëm anembanë botës. Mësoni rreth trendeve më interesante,...

TOP AUTHORS

3539 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...

Detaji i 8-shit të diamanteve që nuk e keni vërejtur për vite me radhë, po ‘çmend’ rrjetet sociale!

Zbulimi i një numri të fshehur në njërën nga kartat e bixhozit është gjëja më e fundit virale në internet. Numri i fshehur tetë në...

Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie. Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se...

E zbulon NASA: Ja kur do të dërgohet njeriu i parë në Mars

Rrezatimi vdekjeprurës nga kozmosi, mundësia e humbjes së shikimit, atrofimi i eshtrave. Kjo është vetëm një pjesë e sprovave, të cilat shkencëtarët duhet t’i tejkalojnë...
web
analytics