5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019

InfoKosova

3502 POSTIME0 KOMENTET

Këto janë aeroportet më të rrezikshme në botë, do i mbyllni sytë nga frika !

Pothuajse secili qytet në botë ka aeroportin e vet, i cili fillimisht është ndërtuar për tju lehtësuar dhe përshpejtuar udhëtimet qytetarëve të vet, shkruan...

Kate Upton – modelja më e bukur amerikane nga “MAXIM”

Kate Upton është votuar në mesin e 100 femrave më të nxehta, si e para nga revista "MAXIM". Sipas TMZ, modelja dhe aktorja, 25 vjeçare,...

Kështu u duk modelja seksi Irina Shayk në rrugët e Nju Jorkut

Ajo është një nënë e butë me vajzën e saj Lea, 15 muajshe, derisa bashkë me to ishte edhe i dashuri i saj aktori...

Fitoi 33 milionë paund në një lotari, por tragjedia sapo kishte filluar !

Një 49 vjeçare ka vr arë veten pasi pretendonte se kishte fituar 33 milionë paund në një lotari, por nuk mund t'ua vërtetonte njerëzve,...

60 automjete luksoze të kontrabanduara shkatërrohen në luftën kundër korrupsionit !

Ky ishte momenti kur më shumë se 60 automjete luksoze i kane shkatërruar me Bulduzer në provincen Cagayan të Filipineve, transmeton InfoKosova. Makinat dhe motoçikletat...

Ashtu si vetura Mercedes edhe aktorja Mercedesz Henger çmend meshkujt…

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren italiane Mercedesz Henger e cila njihet për filmat si Bastardi (2008), Torno a vivere da solo (2008) dhe...

Pak kush e dini por Adrola Dushi kaq të madh e ka djalin

Bukuroshja Adrola Dushi ka befasuar fansat e saj me një foto të fundit, shkruan "InfoKosova". Ajo shfaqet si rrallë herë me djalin e saj, i...

Kështu duket Dafina Zeqiri dhe fytyra e saj kur zgjohet nga gjumi

Dafina Zeqiri konsiderohet si njëra ndër vajzat e bukura të shoubizit vendor, shkruan "InfoKosova". Shumë kush e ka quajtur si një femër me shumë ndërhyrje...

Moment i rrallë, 8 motrat Mustafa dalin në skenë bashkë

Të gjithë i njohin më së shumti Sahiden dhe Safeten të cilat janë me këngët e tyre prej kohësh në publik, shkruan "InfoKosova". Por përveç...

“Thahet” liqeni i Shkodrës, s’do ta besoni çfarë ishte e fshehur nën ujë

Degradimi i liqenit të Shkodrës ka nxjerrë në sipërfaqe një anije avullore austro- hungareze që mendohet se i përket shekullit të 19-të. Ky mjet...

TOP AUTHORS

3502 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...

Kjo vrimë e zezë “pështyu” dritë të kuqe me forcë të barabartë të njëmijë diejve

Shkencëtarët kanë regjistruar aktivitet të pazakontë e vrimës së zezë që ka “lëshuar” në mënyrë të papritur rreze kuqe, secila e barabartë me forcën...

Bicikleta që peshon 860 kilogram, hyn në librin Guinness

Jeff Peeters është ai që së fundi është certifikuar për një rekod të ri në Librin Guinness. Peeters, diçka të tillë mori pasi që ai...

“Beli më i hollë se qafa ime”

Ka shumë adhurues modelja Alexis Ren dhe i dashuri i saj, që kanë qejf të udhëtojnë e që njihen si një nga çifti më...
web
analytics