Sunday, April 21, 2019

InfoKosova

67 POSTS 0 COMMENTS

Si të shpëtoni përgjithmonë nga avulli në xhamat e makinës me...

Një nga problemet më të mëdha të drejtuesve të automjeteve gjatë dimrit është veshja e xhamave me avull çka e vështirëson ndjeshëm drejtimin e...

Ja sa kanë diferencë në moshë Daut Haradinaj dhe gruaja e...

Çifti ka një djalë dhe një vajzë Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Lola Muçaj Haradinaj janë ndër çiftet, për të cilët shkruhet shumë...

Para apo pas lidhjes me Feron? Kjo FOTO 18+ e Arbenitës...

Mund të themi padyshim që Arbenita Ismajli është kthyer në një prej modeleve më të përfolura në showbizz-in shqiptar. Lidhja e saj me Feron është...

Tregon shumë për personalitetin tuaj gjatësia e dorës tënde

Duart tona janë pjesë mjaft e shkathët dhe njëkohësisht mjaft unike e trupit tonë. Dora e njeriut përmban 29 nyje, 27 kocka dhe më shumë...

Ja si prodhohet letra me vlerë, hyni brenda fabrikës së parave...

Me siguri keni qenë kuriozë të dini se si prodhohet një letër me vlerë sic është paraja. Atëherë, ne më poshtë ua sjellim një video...

Zbulohet jeta e njerëzve në planetin Mars !

Nasa ka bërë një garë në të cilën mund të paraqiten në versionin 3D mjediset se ku mund të jetojnë njerëzit në planetin Mars. Këto...

Nostradamus: Lufta e tretë botërore do të zgjasë 27 vjet !

Fizikani dhe astrologu francez, Michel de Notre Dame, që historikisht njihet si Nostradamus, konsiderohet si njëri nga parashikuesit më të saktë të historisë. Në...

Vendos t’i ushqejë fëmijët me banane, por brenda saj kishte diçka...

Një nënë në Virgjinia ka postuar një video në Facebook me anë të së cilës i këshillon prindërit që të jenë të kujdesshëm kur...

Ky është ashensori më i madh në botë i anijeve !

Në Kinë është ndërtuar një nga ashensorët më të sofistikuar për anijet. Ashensori përfundoi pas 22 vitesh që kurse u hartua, ndërsa është ndërtuar në...

Gruaja 50 vjeçare në pranga, e tmerrshme ajo që fuste në...

Një grua është arrestuar për shkak të vendosjes së gjilpërave të kontaminuara në dredhëza që detyronte supermarkete anembanë Australisë të nxirrnin fruta nga raftet...
609,929FansLike
30,277FollowersFollow
1,070FollowersFollow

LATEST NEWS