-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019

InfoKosova

3249 POSTIME0 KOMENTET

Një çift gjen një dhomë të fshehur në shtëpinë e tyre, dhe ajo që ishte brenda …

Ka disa tregime të dhomave të fshehta dhe kasaforta të fshehura që janë thjesht shumë vështirë për të qenë e vërteta, shkruan InfoKosova. Imagjinoni trashëgiminë...

Ky fëmijë u lind me 300 dhëmbë në gojë!

Njerëz të magjepsur vijnë nga të gjitha sferat e jetës, shkruan InfoKosova. Ata mund të varen në qoshe ose të punojnë në një fabrikë përgjatë...

Do mahniteni kur ta shihni këtë 102 vjeçar duke garuar në 100 metra vrapim !

Një burrë 102-vjeçar dëshmon se mosha nuk është pengesë për ti ndjekur ëndrrat tuaja, shkruan InfoKosova. Nuk do ta shihni çdo ditë një person të...

Vendet arkeologjike që dyshohet se u ndërtuan nga Alienët !

Shikoni këto vende arkeologjike që dyshohet se u ndërtuan nga ALIENËT, shkruan InfoKosova. Nga zbulimet e çuditshme të pashpjegueshme ndaj mistereve të tjera të pazgjidhura,...

Njihuni me njerëzit më të çmendur që nuk do të besoni s’e ekzistojnë !

Në vitin 1960 në botë kishte vetëm rreth 3 miliardë njerëz, shkruan InfoKosova. Dhe tani jemi në vitin 2019 dhe ky numër ka rritur diku...

Këto janë disa nga aksidentet e çuditshme historike të UFO-ve !

Për të gjithë ata që e lexojnë këtë, ndoshta keni dëgjuar për rrëzimet e supozuara të UFO-ve si incidenti i Roswell, shkruan InfoKosova. Apo ndoshta...

Këta pronarë kokëfortë refuzuan ti zhvendosin ose ti shpronsonin shtëpitë e tyre !

Ndonjëherë kujtimet dhe përvojat që kemi pasur në shtëpitë tona i bën ato të vlejnë më shumë se miliona që ofrohen për shpronsim ose...

Njihuni me 10 vendet që kanë vajzat më seksi në botë !

Kur është fjala për njerëz të bukur, ata kanë frymëzuar disa nga betejat më epike të historisë dhe janë bërë muzë e poezisë dhe...

Këto janë 10 gabimet më të rënda ushtarake në histori

Ne i japim shumë respekt forcave tona ushtarake dhe atyre të armatosur, shkruan InfoKosova. Ne i mbajmë ushtarët tanë në respektin më të lartë. Gjithkush bën...

Lodra e tmerrshme e vërtetë që e frymëzoi Chuckyn

Chucky i Fëmijëve është një nga karakteret më të popullarizuara dhe horror i paharrueshëm, por nga erdhi ideja për kukullën?, shkruan InfoKosova. Rrënjët e tij...

TOP AUTHORS

3249 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...

Shpenzime milionëshe për vajzën që festoi ditëlindjen e 15-të

Të gjithëve ju kujtohen ditëlindjet gjatë adoleshencës, të cilat zakonisht janë një gosti e thjeshtë mes miqve të ngushtë. Por, adoleshentja Maya Henry nga Teksasi...

Si u tregoi Bruce Jenner vajzave se po bëhet femër?

Bruce Jenner kishte ftuar një tubim familjar në të cilin ua kishte zbuluar sekretin vajzave të tij, Kendall, Kylie, Kourtney, Khloe dhe Kim Kardashian. Kamerat...

Mendonte që gruaja e tijë kishte ndërruar jetë, burri befasohet kur ajo shfaqet në një program televiziv

Një burrë që besonte se gruaja e tij kishte nërruar jetë dy vite më parë, zbuloi që ajo ishte ende gjallë, kur ajo u...
web
analytics