Sunday, April 21, 2019

InfoKosova

67 POSTS 0 COMMENTS

Rina Balaj definitivisht e ka qenin më të mirë në estradë...

Rina Balaj është emër i ri në diskografinë shqiptare. Ajo, depërtoj fuqishëm në skenë, ndoshta për shkak të rrymës muzikore që lëvron. Rina është rep-artiste...

Balerina zbulon ushqimin që konsumon për të pasur linjë ideale dhe...

Elegancës, trupit të hollë, por edhe linjës së saj vazhdimisht ia kemi lakmi. Balerina angleze, Sassy Gregson-Williams (21) ka hapur derën e kuzhinës së saj. Gjëja...

Shprehitë e këqija që ndikojnë në hollimin e flokëve

Përdorimi i produkteve të gabuara të stilimit të flokëve dhe shmangia e shujtës së mëngjesit janë aktivitete të përditshme që mund të bëjnë flokët të...

Kjo është e vetmja shenjë horoskopi tek e cila mund të...

Gjithmonë e besueshme, stabile dhe e ekuilibruar, përballet shkëlqyeshëm me çdo situatë, gjë që e bën partner dhe mik të përsosur. Fjala është për Demin. Personat...

Learta Jakupi me kunatën e saj shfaqen si dy binjake sonte

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Koncerti i saj ku ajo performoi si soprano mori shumë vëmendje edhe në medie, përcjell...

Ka është nisur Mimoza Mustafa me këto xixa?

Mimoza Mustafa është ndër këngëtaret më me shumë vite karrierë në skenën tonë muzikore Ajo ka bërë shumë këngë të cilat vazhdojnë të vlerësohen nga...

Anita dhe Shaip Muja darkojnë së bashku, ja si po duken

Anita Muja është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Shaip Muja. Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Anita sonte ka publikuar...

Morena reklamon të pasmet e formësuar me anë të kësaj videoje

Morena Taraku ka provokuar me videon e fundit. Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku nëpërmjet një videoje të fundit të postuar në Instagram, ka provokuar me...

Publikohet kënga më e re nga Ronela Hajati

Ronela Hajati ka lansuar projektin e ri muzikor. ‘Vuj’ mban emrin kënga e re, me të cilën u paraqit sot në festivalin ‘Kënga Magjike’. Këngëtarja erdhi...

Ka të zhveshur nuk e keni parë kurrë Miriam Canin

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Artistja që mori famë në Gjermani e që vepron dhe jeton në Tiranë shquhet për...
609,929FansLike
30,277FollowersFollow
1,070FollowersFollow

LATEST NEWS