10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019

InfoKosova

2574 POSTIME0 KOMENTET
https://www.infokosova.net

Ava Max lanson projektin e ri muzikor “Salt”

Viti që po lëmë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për këngëtaren shqiptare, Ava Max. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka paralajmëruar se shumë shpejt...

Genci i dashuruar marrëzisht në Enin, i bën dedikimi romantik

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi më nuk e fshehin dashurinë që kanë me njëri-tjetrin. Prandaj, edhe dedikimit romantik janë të shumta në rrjetet sociale, një...

Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik “i gjuhet” Encës

Reperi Mozzik ka raporte të mira me këngëtaren nga Shqipëria, Enca me të cilën edhe kishte realizuar një projekt muzikor vite më parë. Kjo e...

“Godet” Tayna: Djalë hallall isha kanë!

Brenda një kohe të shkurtë ajo ka arritur të kthehet në një nga artistet më të suksesshme dhe më të njohura kudo ku ka...

Nuk ndalet kjo bukuroshe, na sjell pamje nga plazhi

Bukuroshja e njohur Anastasiya Kvitko edhe sonte si shumë shpesh ka ardhur me fotografi nga plazhi, shkruan "InfoKosova". Bukuroshja është shfaqur nga një jaht ku...

Duke hequr rrobat Melinda tregon se kur do të shiheni me të

Skenës muzikore shqiptare i janë shtuar shumë vajza të bukura, të talentuara dhe të reja, shkruan "InfoKosova". Në mesin e tyre është edhe Melinda Ademi,...

“Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund” Rozana Radi me deklaratë interesante

Këngëtarja e njohur Rozana Radi tash e sa kohë është aktive edhe në moderim duke udhëhequr një emision me Fiori Dardën, shkruan "InfoKosova". Të gjithë...

Jehona Sopi publikon foton e parë të vajzës së saj dhe ka këto fjalë për të

Këngëtarja prishtinase Jehona Sopi është martuar tash e disa vite, shkruan "InfoKosova". Nga kjo martesë Jehona është kujdesur që shumë pak të na jap informata...

Majlinda i reklamon këmbët e saj të drejta me mini fund

Majlinda Zeka është nëna e djalit të reperit Majk, shkruan "InfoKosova". Duket se mes Majlindës dhe Majkut nuk ka mbetur më asgjë, përveç djalit që...

Kështu është ënjtur Adelina, mos ka mbetur sërish shtatzëne?!

Adelina Ismaili po i vazhdon ditët e saj me aktivitete të shumëta, shkruan "InfoKosova". Së fundmi Adelinën e pamë që ka shkuar në një event,...

TOP AUTHORS

3514 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...

Ja çfarë iu ndodhë organeve të trupit gjatë fluturimit me aeroplan

Një infografikë e lëshuar nga Citybase Apartments tregon se çfarë ndodh saktësisht në trupin tuaj gjatë fluturimit. Fryrje, të ftohtë, rrahje të parregullt të zemrës...

“Të ra telebingo mor qen” Paloka: Rama po bëhët gati të vjedhë paratë për tërmetin

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka hedhur akuza të forta në drejtim të Edi Ramës, duke u shprehur se po bëhet gati të vjedhë...

Në Meksikë nuk bie shi, fermerët fajësojnë Volkswagen

Gjigandit gjerman të prodhimit të automjeteve, Volkswagen, i ëhstë dashur të marrë në mbrojtje automjetet e reja, pasi një breshëri akuzash është drejtuar kundër...
web
analytics