5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019

InfoKosova

2574 POSTIME0 KOMENTET
https://www.infokosova.net

Tërmeti në Shqipëri ia solli një të papritur Alban Ramosajt

Alban Ramosaj e ka përjetuar një termet në Tiranë. Ai ka treguar një ndodhi interesante. Alban Ramosaj tregon se çfarë i ndodhi nga tërmeti në Shqipëri. Shqipëria...

Vildanja pozon me këmbët e hapura përpak sa nuk i duken pjesët e saj

Modelja e njohur Vildane Zeneli ka bërë një pozë mjaftë të nxehtë sot, shkruan "InfoKosova". Ajo kishte pozuar në stilin "bretkocë" ku kishte hapur këmbët...

Ja si e komplimenton i dashuri i ri Arbana Osmanin

I dashuri i ri i moderatores së njohur 36 vjeçares Arbana Osmanit, e ka komplimentuar atë. Ai e bënë Arbanën të ndihet e veçantv me...

Reperja shqiptare ua “heq trurin” me një vallëzim

Reperja Melinda Ademi ka rënë në sy sonte për një vallëzim që ka bërë, shkruan "InfoKosova". Gjersa Melinda këndonte para fansave të saj, ajo kishte...

Mimoza i përvjel mëngët dhe fillon të gatuaj pite, ja si i kanë dalur

Mimoza Shkodra këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për ju, po e tregon edhe një talent tjetër përveç muzikës, shkruan "InfoKosova". Shkodra kësaj radhe...

Shkëlqen pranë fëmijëve të saj Angelina Jolie

Angelina Jolie ka shkëlqyer pranë fëmijëve të saj. Tek sa u shfaq në premierën e vazhdimit të filmit të saj. Angelina dukej për mrekulli. Ajo ka riprodhuar...

Edhe pse i ka bërë do vjet, Eneda na tregon se akoma është në formë

Këngëtarja nga Shqipëria Eneda Tarifa na ka treguar se ajo di ta sfidoj moshën. Këngëtarja i ka bukur do vjet, por e mban vetën shumë...

Miley Cyrus me plane të reja, na e bën me dije se e ka harruar të dashurin e sja

Miley Cyrus ka harruar ndarjen e saj. Bukuroshja po bën plane të reja. Si duket Miley Cyrus e ka harruar ndarjen dhe i është rikthyer projekteve...

Motra e Kimit i “kalli” krejt sonte me këtë veshje

Kylie Jenner është veshur shumë bukur sonte. Ka mahniotur të gjithë me këtë veshje, bukuroshja motra e Kim Kardashianit. Kylie Jenner mund ta ketë bërë pishman...

Tayna iu kërkon falje të gjithë fansave të saj, ja arsyeja

Tayna njihet si njëra ndër reperet tona e cila ka bërë famë shumë shpejt. Tayna së fundmi ka kërkuar falje publike nga fansat e saj. Reperja...

TOP AUTHORS

3502 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...

Kjo vrimë e zezë “pështyu” dritë të kuqe me forcë të barabartë të njëmijë diejve

Shkencëtarët kanë regjistruar aktivitet të pazakontë e vrimës së zezë që ka “lëshuar” në mënyrë të papritur rreze kuqe, secila e barabartë me forcën...

Bicikleta që peshon 860 kilogram, hyn në librin Guinness

Jeff Peeters është ai që së fundi është certifikuar për një rekod të ri në Librin Guinness. Peeters, diçka të tillë mori pasi që ai...

“Beli më i hollë se qafa ime”

Ka shumë adhurues modelja Alexis Ren dhe i dashuri i saj, që kanë qejf të udhëtojnë e që njihen si një nga çifti më...
web
analytics