7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019

InfoKosova

2593 POSTIME0 KOMENTET
https://www.infokosova.net

Vildanja pozon me këmbët e hapura përpak sa nuk i duken pjesët e saj

Modelja e njohur Vildane Zeneli ka bërë një pozë mjaftë të nxehtë sot, shkruan "InfoKosova". Ajo kishte pozuar në stilin "bretkocë" ku kishte hapur këmbët...

Ja si e komplimenton i dashuri i ri Arbana Osmanin

I dashuri i ri i moderatores së njohur 36 vjeçares Arbana Osmanit, e ka komplimentuar atë. Ai e bënë Arbanën të ndihet e veçantv me...

Reperja shqiptare ua “heq trurin” me një vallëzim

Reperja Melinda Ademi ka rënë në sy sonte për një vallëzim që ka bërë, shkruan "InfoKosova". Gjersa Melinda këndonte para fansave të saj, ajo kishte...

Mimoza i përvjel mëngët dhe fillon të gatuaj pite, ja si i kanë dalur

Mimoza Shkodra këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për ju, po e tregon edhe një talent tjetër përveç muzikës, shkruan "InfoKosova". Shkodra kësaj radhe...

Shkëlqen pranë fëmijëve të saj Angelina Jolie

Angelina Jolie ka shkëlqyer pranë fëmijëve të saj. Tek sa u shfaq në premierën e vazhdimit të filmit të saj. Angelina dukej për mrekulli. Ajo ka riprodhuar...

Edhe pse i ka bërë do vjet, Eneda na tregon se akoma është në formë

Këngëtarja nga Shqipëria Eneda Tarifa na ka treguar se ajo di ta sfidoj moshën. Këngëtarja i ka bukur do vjet, por e mban vetën shumë...

Miley Cyrus me plane të reja, na e bën me dije se e ka harruar të dashurin e sja

Miley Cyrus ka harruar ndarjen e saj. Bukuroshja po bën plane të reja. Si duket Miley Cyrus e ka harruar ndarjen dhe i është rikthyer projekteve...

Motra e Kimit i “kalli” krejt sonte me këtë veshje

Kylie Jenner është veshur shumë bukur sonte. Ka mahniotur të gjithë me këtë veshje, bukuroshja motra e Kim Kardashianit. Kylie Jenner mund ta ketë bërë pishman...

Tayna iu kërkon falje të gjithë fansave të saj, ja arsyeja

Tayna njihet si njëra ndër reperet tona e cila ka bërë famë shumë shpejt. Tayna së fundmi ka kërkuar falje publike nga fansat e saj. Reperja...

Enca po duket tejet joshëse me paraqitjen e saj të fundit

Këngëtarja Enca është cilësuar çdo herë si këngëtare shumë e trashë. Ajo mundohet gjithnjë që t'i fsheh kilet e tepërta që i ka. Këngëtarja e mirënjohur,...

TOP AUTHORS

3539 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...

Detaji i 8-shit të diamanteve që nuk e keni vërejtur për vite me radhë, po ‘çmend’ rrjetet sociale!

Zbulimi i një numri të fshehur në njërën nga kartat e bixhozit është gjëja më e fundit virale në internet. Numri i fshehur tetë në...

Konjufca dhe Aliu braktisin mbledhjen e VV-së

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka dalë nga mbledhja e kryesisë së kësaj partie. Ai nuk pranoi të prononcohet për media rreth detajeve se...

E zbulon NASA: Ja kur do të dërgohet njeriu i parë në Mars

Rrezatimi vdekjeprurës nga kozmosi, mundësia e humbjes së shikimit, atrofimi i eshtrave. Kjo është vetëm një pjesë e sprovave, të cilat shkencëtarët duhet t’i tejkalojnë...
web
analytics