5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019

InfoKosova

2574 POSTIME0 KOMENTET
https://www.infokosova.net

Vjollca Haxhiu na njofton me shtëpinë e saj super luksoze

Këngëtarja nga Drenica Vjollca Haxhiu sonte ka mahnitur fansat e saj, shkruan "InfoKosova". Vjollca ka treguar një pjesë luksoze ku ajo e kalon ditën në...

Tërmeti i radhës i la pa jetë 20 persona ndërsa 300 tjerë janë lënduar

Tërmetet janë shtuar dukshëm nëpër botë por edhe ne vendin tonë. Shqipëria u godit nga një mori tërmetesh, por pa dëme të mëdha në njerëz. Një...

Specat e Kosovës shiten edhe në Suedi! S’do ta besoni sa kushton 1 kg

Specat e kosovarëve shiten edhe në Suedi! Me çmime të mëdha shiten specat tonë atje. Specat janë të klasit të parë. Kosova njihet për kultivimin e perimeve...

Dalin pamjet e rejadhe të papara nga dasma e Bleros me Afronën

Blerim Muharremi Blero dhe Afrona Dika të shtunën e kaluar i dhanë jetës së tyre një tjetër kahje duke u martuar, shkruan "InfoKosova". Këngëtari dhe...

Kaq bukur i rri dallama nusës së Labit

Qëndresa Bajrami ishte e ftuar bashkë me Labinot Gashin në dasmën e Afronës dhe Blerimit, shkruan "InfoKosova". E në këtë aheng siç e kanë zakon...

Leonora e nxorri gjoksin pak me “flladit”, si duket e ka vapë?!

Leonora Jakupi sonte ka "goditur" të gjithë ndjekësit e saj, shkruan "InfoKosova". E veshur dhe e zbukuruar në çdo detaj, ajo kishte pozuar para aparatit...

Duda Balje ka përkrahur vajzat e “Bashkimit” në sport.

Duket se edhe Duda Balje do të bëhet shumë shpejt një fanse e flaktë e sportit. Së fundi ajo u pa duke bërë tifo për...

Çfarë i tha gruaja deputetit para se të kërcente me Kejvinën?

Deputeti shqiptar ka kërcyer me bukuroshen Kejvina Kthella. Por, para se ai të kërcente me të, gruaja e tij i kishte thënë diçka. Eduart Ndocaj dhe...

Rita Ora bën thirrje që ta ndihmojmë Shqipërinë pasi u godit nga tërmetet

Pas tërmeteve Rita ka një mesazh interesant. Këngëtarja Rita Ora ka reaguar pas tërmeteve që ndodhën në Shqipëri. Rita Ora ka bërë një postim që fansat...

ATK-ja vendos rregulla të reja për këngëtarët, ata që s’paguajnë tatim do t’ua konfiskojnë pasurinë!

Këngëtarët kosovar tash kanë me pas më shumë përgjegjësi sa i përket pagesës së tatimeve. ATK ka vendosur rregulla të reja. Ata që nuk paguajnë tatime...

TOP AUTHORS

3502 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...

Kjo vrimë e zezë “pështyu” dritë të kuqe me forcë të barabartë të njëmijë diejve

Shkencëtarët kanë regjistruar aktivitet të pazakontë e vrimës së zezë që ka “lëshuar” në mënyrë të papritur rreze kuqe, secila e barabartë me forcën...

Bicikleta që peshon 860 kilogram, hyn në librin Guinness

Jeff Peeters është ai që së fundi është certifikuar për një rekod të ri në Librin Guinness. Peeters, diçka të tillë mori pasi që ai...

“Beli më i hollë se qafa ime”

Ka shumë adhurues modelja Alexis Ren dhe i dashuri i saj, që kanë qejf të udhëtojnë e që njihen si një nga çifti më...
web
analytics