-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019

InfoKosova

2434 POSTIME0 KOMENTET
https://www.infokosova.net

Hoteli i parë në hapsirë me pamje nga toka është gati të hapet

Hoteleve tokësore do tju bëj mkonkurrencë të madhe ky hotel i ndërtuar në hapsirë. Akoma nuk ka përfunduar i tëri, por së shpejti mund ta...

E rrallë: Ende pa i mbushur dy vite binjakët e parë, kjo grua lind sërish binjakë

Interesante dhe e rrallë. Kjo grua dhe burri i saj pak pa i bërë dy vite që ishinë bërë prindër të binjakëve të parë, i...

Në Instagram përmes këtij aplikacioni mund ta dalloni shumë lehtë se kush i ka fansat e rrejshëm

E keni mudësinë edhe ju që së shpejti ta zbuloni se kush i ka ndjekësit apo fansat e rrejshëm në Instagram. Kjo metodë për t'i...

Kaq joshëse duket Xhesika Berberi në rrugët e Nju Jorkut

Modelja e njohur shqiptare ndodhet në Nju Jork. Xhesika Berberi është duke kaluar momente të bukura në Amerikë. Modelja shqiptare, Xhesika Beberi, prej kohësh është zhvendosur...

Pamje mahnitëse nga dasma e këngëtares së famshme

Edhe një këngëtare i dha fund beqarisë duke u martuar me të dashurin e saj. Është fjala për Ellie Goulding e cila më në fund...

Erdhi në Shqipëri Angela Martini, ja sa bukur ka zgjedhur që të vishet

Bukuroshja shqiptare Angela Martini sot ka arritur në aeroportin ndërkomëtar në Rinas. Angela në ardhjen e saj në Shqipëri, po duket shumë bukur. Madje edhe veshja...

Kështu duket dhoma më e lirë e një hoteli

Për të gjithë ata që duan të kursejnë dhe nuk e kanë problem se ku flejnë apo qëndrojnë vetëm të jetë dhoma e lirë,...

Edhe Dhurata Dora fillon pushimet, ja si po kalon

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora pas një vere me shumë angazhime ka filluar të pushoj pak. Ajo ka zgjedhur një fotografi nga darka e saj...

Pa partnerë, personat e tillë rrezikojnë vetën nga këto sëmundje

Partneri është një ilaç i shumë sëmundjeve. Prandaj nuk bën assesi që të rrini vetëm, por duhet ta gjeni personin ideal dhe të martoheni me...

E tërë Gjermania në festë, ariu Panda solli në jetë dy të vegjëlit e saj

Panda është ariu që secilit nga ne i pëlqen. Sidomos kur me të njëjtin emër ka dhe ëmbëlsira të ndryshme siç janë edhe akulloret. Por, një...

TOP AUTHORS

3249 POSTIME0 KOMENTET

Most Read

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...

Shpenzime milionëshe për vajzën që festoi ditëlindjen e 15-të

Të gjithëve ju kujtohen ditëlindjet gjatë adoleshencës, të cilat zakonisht janë një gosti e thjeshtë mes miqve të ngushtë. Por, adoleshentja Maya Henry nga Teksasi...

Si u tregoi Bruce Jenner vajzave se po bëhet femër?

Bruce Jenner kishte ftuar një tubim familjar në të cilin ua kishte zbuluar sekretin vajzave të tij, Kendall, Kylie, Kourtney, Khloe dhe Kim Kardashian. Kamerat...

Mendonte që gruaja e tijë kishte ndërruar jetë, burri befasohet kur ajo shfaqet në një program televiziv

Një burrë që besonte se gruaja e tij kishte nërruar jetë dy vite më parë, zbuloi që ajo ishte ende gjallë, kur ajo u...
web
analytics