Web Analytics
BallinaSHOWBIZAutore e një programi dashurie, por vetë a është e lidhur? Olsa...

Autore e një programi dashurie, por vetë a është e lidhur? Olsa flet për jetën private

Olsa Muhameti ishte së fundmi e ftuar në “Më lër të flas” ku gjatë intervistës foli dhe për jetën e saj private,  Olsa është autore e programit të dashurisë “Përputhen”, po vetë a është e lidhur?

Ajo zbuloi se është beqare, por beson shumë në dashuri, megjithatë, Olsa shtoi se ndonjëherë dashuria nuk mjafton.

Romeo: Ti vetë a beson në dashuri?

Olsa: Po.

Donaldi: A je e lidhur ti që beson në dashuri?

Olsa: Jo.

Donald: Po si një njeri që beson në dashuri…

Olsa: Unë besoj shumë në dashuri por nga ana tjetër besoj që dashuria nuk mjafton, e di si ndodh, që në disa raste meshkujt kompleksohen nga suksesi i gruas…

Donald: Kjo të ka ndodhur?

Olsa: Deri diku, kërkojnë të ulin personin që kanë përballë dhe pastaj nisin problemet.

Donald: Po kush ka dashur të të uli ty?

Olsa: Mua nuk më ul dot njeri, thjesht mund të të ndodhi që t’i zhgënjehesh nga dikush dhe pasi je zhgënjyer vazhdon jetën tënde.

Donaldi: Ti vjen nga një marrëdhënie e gjatë 10 vite.

Olsa: Po një marrëdhënie e gjatë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit