Web Analytics
BallinaAvokati i njohur: Sapo më këcënoi Sami Lushtaku, ai është nisur për...

Avokati i njohur: Sapo më këcënoi Sami Lushtaku, ai është nisur për te shtëpija ime

Avokati, Gazmend Halilaj sonte është ndjerë i frikësuar pas një këcënimi që ai po thotë se i është bërë nga kryetari i Degës së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Sami Lushtaku.

Halilaj në profilin e tij në Facebook, ka shkruar se ka marr një telefonat nga Lushtaku.

Përmes këtij postimi, avokati Halilaj thotë se kryeari i PDK-së, është nisur për tek ai.

“Miq Sami Lushtaku më kanosi, dhe sipas tij u nus në drejtim timin”, ka shkruar Halilaj.

Por përvëc këtij njoftimi, Halilaj e ka sfiduar Lushtakun duke i thënë “Hajde”.

“O Sami Lushtaku je vetëm një leckë për mua, hajde”, ka shkruar Halilaj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit