3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Avokatja më seksi shqiptare, provokon sërish

Avokatja më seksi shqiptare, provokon sërish

Redona Koçi është bukuroshja shqiptare që ka mbaruar për juridik, por që ka edhe një pasion të cilin nuk e lë kurrë pas dore, e ky pasion është modelingu.

E re, tërheqëse dhe shumë joshëse, mund të themi se ajo është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore që shumë femra shqiptare vetëm mund t’i ëndërrojnë.

Ne në i kemi përzgjedhur fotografitë më të mira të juristes Koçi, të cilat ajo i ka bërë publike në rrjetin social ‘instagram’.

Sigurisht mos prisni ta shihni me pelerinë, apo me Kushtetutën e Shqipërisë në duar.

Në intervistat e mëhershme, ajo është treguar shumë e hapur për të folur për çfarëdo teme.

Në emisionin e Oktapod të Turjan Hyskës kishte thënë se gjithmonë pëlqen të flejë nudo, edhe atëherë kur është ftohtë.

Ndërsa në pyetjen provokuese se cila është ëndrra më seksi për të, ishte përgjigjur:

“Nuk shikoj ëndrra me seks, sepse i bëj në realitet”.

Duke folur për zhveshjet dhe fotografitë provokuese, ajo i ka quajtur jo të zakonshme, por me stil, ndërsa asaj i mjafton të ndihet mirë me veten.

Shiko Fotot:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics