Avokatja shqiptare e kujton vitin 2018 pa të brendshme fare

Avokatja shqiptare, Redona Koci, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për pozat e saj.

Duke pozuar gjithmonë pa rroba, ajo arrin të komentohet në medie.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi ku shihet me një fustan të zi dhe pa të brendshme fare, përsëri arriti të marrë vëmendjen e fansave.

Kjo fotografi u komentua dhe u pëlqye aq shumë, saqë avokatës nuk i bëhet vonë për komentet negative./Blic/