Avokatja shqiptare vazhdon ti “çmend” fansat me asetet e saj të bollshme

Redona Koci befason me foton e saj të fundit.

Redona e cila ka kryer studimet në juridik, por përflitet shumë për linjat trupore perfekte, ka goditur përseri.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto, ku bukuroshja shfaqet e veshur me pantolla të bardhë dhe bluzë të kaltër, foto të cilat ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë.

Mirëpo ajo si çco herë mahnit fansat me të pasmet e saj bombasitke./blic