Web Analytics

Azemi ia shpreh dashurinë Albës në BBVK, kjo e fundit e ‘tradhton’ me Ganin (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Gania dhe Alba u “martuan”, në Big Brother VIP Kosova.

E festën e përcollën banorët e tjerë me këngë dasmash dhe krijuan një atmosferë të bukur.

Ata improvizuan edhe shumë skena interesante të dasmave shqiptare.

Për të kuptuar më shumë ndiqeni videon më poshtë.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT