Web Analytics

Azemi ia shpreh ndjenjat Albës, kështu reagon ajo (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Azemi ia ka shprehur ndjenjat e tij Albës, duke i thënë se kështu nuk është ndjerë asnjëherë në jetë.

“Kurrë në jetë se kam pas këtë ndjenjë.

Lojë nuk e shoh këtë gjë”, është shprehur ai.

Ndërkaq, gjatë kohës që ai fliste, Alba vetëm e shikonte dhe e dëgjonte me vëmendje.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT