Web Analytics

Bёhet viral momenti kur vёllai i Edonёs i kёrkon qё mos tё flas mё pёr Santianёn (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Edona James mbreme ka hyre live ne Instagramin e saj privat, ku u ndoq nga 10 mijё fansa.

Ajo nuk la gje pa thene per banoret e shtepise se BBVK , e ne veqanti per Santianen.

E ashper ne fjalet e saj ndaj Santianes, ne nje moment degjohet vellai I saj teksa hyn ne dhome dhe I kerkon asaj qe mos te vazhdoj me te flas per Santin.

Kjo vrehet edhe tek reagimi I saj pasi menjehere e nderroi temen dhe nuk foli me per Santianen./VEQSHQIP/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT