Babai i Ledri Vules shkrihet për mbesën

Agron dhe Xheri Vula janë çifti i njohur i ekranit, ai regjisor dhe ajo prezantuese e gazetare e njohur.

Agroni e Xheri, njihen edhe si prindërit e reperit Ledri Vula, i cili nuk le vend pa e përmendur raportin me prindërit e tij.

Ledri, së fundi është bërë baba për herë të parë dhe kjo gjë e ka gëzuar gjjthë familjen, që prej kohësh prisnin diçka të tillë.

Xherin e kemi parë tejet të lumtur pranë Poem Blu, e tani një foto simpatike vjen edhe nga babai i Ledrit, Agroni, ai duket kaq i lumtur teksa e mban mbesën në krah./Kosovarja/