Babai i ndërroi jetë, ky është njerku i Antoneles

Ish konkurrentja Antonela Berisha doli beqare nga emisioni Përputhen.

Megjithatë vazhdon të komentohet ende edhe per jetën e saj private, shkruan InfoKosova.

Një nga puntatat Atonela deklaroj se ka humbur babain ku nuk e kishte parë prej vitesh pasi ajo me nënë, motrën dhe dy vëllezërit e saj jetonin në Milano.

Rrëfimi i saj për babain përloti të gjithë pasi deklaroj se babai i saj kishte qenë i dh.unshëm.

E kemi parë shumë herë familjen e ngushtë të Antoneles me të cilën gëzon një raport mjaftë të mirë.

Por sot do t’iu njohim me njerkun e Antoneles, ku edhe me këtë sipas fotografive shihet se e kalon mjaftë mirë./InfoKosova/