Babai i Rron Gjinovcit ironizon me djalin e tij: Pse i jepshe aq zor?

Babai i Rron Gjinovcit, i cili njihet se ndan bindje të tjera politike me djalin e tij, përmes një statusi në Facebook ka ironizuar me daljet e përditshme të Rronit në debate televizive, ku shpeshherë dinte të ishte edhe i zhurmshëm.

Arbër Gjinovci ka ironizuar duke shkruar se ai dhe bashkëshortja e kërkuan emrin e Rronit në listë, por pastaj e kuptuan se ai nuk ishte në garë.

“Pse i jepshe qaq zor qe nje mujë na ke tranu!”, shkruan ndër të tjera ai.

Postimi i tij:

Rron Gjinovci ,unë dhe jote më, desh jemi m.ytë me komisionera tu e lyp emrin tond por nuk ishe ne garë ????

Pse I jepshe qaq zor qe nje mujë na ke tranu!/express