Babë e bir fshihen në parkun e lodrave, shihni se çfarë bëjnë natën

U fshehën në një qendër tregtare, pritën deri sa u mbyll dhe u hodhën në aksion.

Është kjo ajo që ka ndodhur në qytetin siberian të Barnaul.

Babë e bir, pas mbylljes së qendrës, u argëtuan në zonën dedikuar fëmijëve, duke provuar çdo lojë të mundshme.

Që nga zhytja mes topthave me ngjyra, xhirot me makina dhe gjithçka tjetër.

Por fatkeqësisht aventura e tyre, u filmua nga kamerat e sigurisë.

Ndaj të dyshuarve policia ka nisur hetimet, ndërkohë që vijon puna për të zbuluar arsyen e këtij veprimi.

Në videon më poshtë gjeni disa nga momentet e argëtimit të shfrenuar të tyre:

Babë e bir fshihen në parkun e lodrave, shihni se çfarë bëjnë natën

Gepostet von VIPa Klips am Dienstag, 18. Februar 2020