Web Analytics
BallinaSHOWBIZBabi i dhuron një libër Morenës, i bënë edhe një dedikim të...

Babi i dhuron një libër Morenës, i bënë edhe një dedikim të veçantë

Morena Taraku shpeshherë ka treguar se pika e saj e dobët është babai i saj, edhe nëpër rrjetet sociale shpeshherë i bënë dedikime, të cilat sjellin emocion tek fansat e saj.

Ndryshe nga herët e tjera, Morenën e ka suprizuar babai me një libër, ku në faqen e parë i kishte bërë një dedikim të bijës.

“Vogëlushes sime Morenës, pa të cilën jeta ime do kishte krejtësisht kahje tjetër”- ka shkruar babi i Morenës.

Ky gjest ia bëri zemrën mal Morenës, dhe e shpërndau në InstaSory me ndjekësit e saj./kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit