Baby G bëhet me veturë luksoze, publikohen pamjet

Këngëtarja shqiptare nga Kukësi, Baby G, është rikthyer pas një kohe të gjatë.

Ajo nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore por edhe fotografitë në rrjetet sociale, ishin të rralla nga ana e saj, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, është rikthyer duke na bërë me dije se është bërë me veturë të re.

Kjo veturë super luksoze mori gjithë vëmendjen dhe nuk munguan komentet e shumta nga fansat e saj./Blic/