Web Analytics
BallinaUncategorizedBahar dhe Umut bëhen prindër, zbulojnë emrin e vogëlushes

Bahar dhe Umut bëhen prindër, zbulojnë emrin e vogëlushes

Aktorja e njohur, Gaye Turgut sot është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Deniz Evin janë bekuar me një vajzë, për të cilën zgjodhën emrin Eftelya.

Lajmin se janë bërë prindër e bëri të ditur vet aktorja, e cila në Instagram publikoi imazhin e parë me vogëlushen e saj në krahë, teksa emocioni të gjithë me dedikimin që e bëri.

“Vajza jonë e bukur Eftalya u bashkua me familjen tonë.

Pac fatin e mirë vajza ime…

Bëhu një vajzë e mirë për vendin dhe kombin.

Qëndro e drejtë gjatë gjithë jetës tuaj”, janë fjalët e para që aktorja i shkroi për vajzën.

Gaye Turgut dhe Deniz Evin për publikun shqiptar janë bërë të njohur nga rolet e tyre, të “Baharit” dhe “Ymytit” nga seriali “Më fal”, në të cilin ata ishin motër e vëlla, por në jetën reale ata janë ata janë të martuar.

Aktorët, lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar me martesë në vitin 2013.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit