Web Analytics
BallinaBahtiri: Drejtuesit e LDK-së të jenë si Vjosa Osmani që punon për...

Bahtiri: Drejtuesit e LDK-së të jenë si Vjosa Osmani që punon për ta jetësuar marrëveshjen

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, dhe anëtari Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri, ka thënë se LDK-ja duhet të që sa më parë të lidh koalicion me VV-në.

“Edhe pjesa tjetër e drejtuesve të LDK-së bëjnë mirë të jenë konstruktiv sikurse Vjosa Osmani, e cila po punon për ta jetësuar marrëveshjen e koalicionit për krijimin e qeverisë Kurti”.

“Tashmë është fakt i kryer posti i kryeparlamentarit, të cilin vet LDK-ja e ka votuar dhe çdo kërkesë në këtë drejtim do të pengon seriozisht çfarëdo bashkëpunimi”, ka shkruar Bahtiri në Facebook.

https://www.facebook.com/Agim.Bahtirii/photos/a.270853443259175/1106663956344782/?type=3

 

Rrjetet Sociale

630,223FansaPëlqeje
28,214NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit