Web Analytics
BallinaBajqinovci: S’ka tendencë për ta nënshtruar LDK-në, është partneri i vetëm me...

Bajqinovci: S’ka tendencë për ta nënshtruar LDK-në, është partneri i vetëm me të cilin duam të qeverisim

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka thënë se koalicioni qeverisës mes tyre dhe LDK-së duhet të ndodhë.

Sipas tij nuk ka kurrfarë tendence për ta nënshtruar LDK-në, transmeton Klan Kosova.

“Ne vazhdojmë ta konsiderojmë LDK’në partnerin e vetëm të mundshëm me të cilin duam të qeverisim bashkë.

Ne këtë po e tregojmë për çdo ditë me vullnetin për t’i diskutuar të gjitha mënyrat e mundshme për arritje të marrëveshjes”, ka shkruar ai në Facebook.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit