Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveBalina Bodinaku tregon se kush do ta fitojë Big Brother VIP 2

Balina Bodinaku tregon se kush do ta fitojë Big Brother VIP 2

Ish-opinonistja e BBV Balina Bodina ndërsa ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Breaking” me moderatoren Denisa Ruzi, ka analizuar disa situata të cilat kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip 2.

Bodinaku tregoi dhe se kë sheh si fituese të këtij edicioni, dhe sipas saj deri më tani, për të është Luizi. “Si fitues deri tani unë shoh Luizin, sepse këtë vit BB është shumë dinamik, mund të ndodhë gjithçka”, tha Bodinaku.

Ndryshe Balina ka qene opinioniste e Big Brother Vip Albania, vitin e kaluar, ndersa kete vite eshte zevendsuar me Zhaklin Lekatari. Ndryshe nga Bodinaku, Lekatari eshte me impulsive, me mendime me te drejtperdrejta, gati e gati thumbuse.

Ajo ka pas raste ku eshte cilesuar si molle sherri, me deklaratat e saj lidhur me ciftin Kiara -Luiz, duke e bere qe te reagonte ne rrjete sociale pas nje sulmi nga ndjeksit.

Rrjetet Sociale

630,395FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit