-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ Banorët e presin me lotë në sy, Bebe Rexha do t'ua ndërtoj...

Banorët e presin me lotë në sy, Bebe Rexha do t’ua ndërtoj dy shtëpi dhe një shkollë

Bebe Rexha është duke qëndruar në Shqipëri pasi shtetin amë e lëkundën disa tërmete radhazi dhe bënë shumë dëme atje, shkruan “InfoKosova”.

Bebe Rexha është ndjerë shumë e prekur dhe me këtë rast ajo ka udhëtuar drejtë Shqipërisë dhe zonave të prekura nga tërmeti.

Këngëtarja me famë botërore është zotuar se do t’i ndërtoj dy shtëpi dhe një shkollë të cilat janë prekur nga tërmeti me mundësitë e saj.

E ky gjest human i Bebes është përshëndetur nga të gjithë.

Vlen të cekim se Bebe ka një karrierë ndërkombëtare të bukur dhe të mbushur me shumë këngë të mira./InfoKosova/

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics