Web Analytics
BallinaSHOWBIZBanori/banorja e 12-të i/e BBVK vjen me thënien më interesante

Banori/banorja e 12-të i/e BBVK vjen me thënien më interesante

Data zyrtare e fillimit të Big Brother VIP Kosova po afron.

Ndërsa edhe personazhet e shtëpisë më të famshme në vend po vazhdojnë të zbulohen me doza të vogla të informacionit.

Kësisoj, banori apo banorja i/e dymbëdhjetë e shtëpisë duket të ketë një peng, atë se si publiku do e gjykojë, drejtë ose jo, mbetet të shohim.

“Frika ime është përballja me një publik që nuk më njeh mirë” , ka thënë ai apo ajo.

Kush nga yjet tona mund ta ketë thënë këtë sipas jush?

Komentoni përgjigjen tuaj në postimin e fundit të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Spektakli, Big Brother VIP Kosova nis më 5 dhjetor ekskluzivisht në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Ndersa pritet te jete nder spektaklet me te percjellura.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit