Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveBanori e paralajmëroi shpesh daljen nga ‘BBVA, shuma që fiton për të...

Banori e paralajmëroi shpesh daljen nga ‘BBVA, shuma që fiton për të qëndruar është më i ëmbël se presioni

Muaji i tretë i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Albania’ po vazhdon me polemika të shumta. Disa banorë u përjashtuan e disa me vetëdëshirë hoqën dorë nga gara, shkruan nzoom.

Por, thuhet se konkurrentët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri paguhen për të qëndruar brenda duke debatuar e shpesh edhe me tone të larta. Emisioni n’ZOOM u njeh me shifrat që kanë marrë Luizi, Kristi, Olta, Kiara e Maestro për të diskutuar e bërë show brenda. /nzoom.

I perfoluri, Luiz Ejlli, eshte banori i cili ka dy dite qe po komenton se mund te largohet naten e sontme gjate primes, per arsye krejt te pazbuluara, por ende nuk ka diqka definitive.

Gjate nje debati me Maestron, duket se Luizi ka eskaluar ne disa fjale qe sipas tije mund te jene te rrezikshme dhe mund ta dergojne deri te skualifikimi. Ne anen tjeter ne media po komentohet se Luizi eshte semur dhe ka shkuar te beje disa analiza per t’i kuptuar rezultatet sonte. Shiko videon: 

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit