Web Analytics

Banori i ri flirtoi me Françeskën? Erjola ia thotë troç: ”Se dije ti që ishe e martuar?”, ky ishte reagimi i tij

Botuar nga: InfoKosova

“A je e martuar ti?”, ishte pyetja që banori më i ri i “Big Brother VIP”, Shkëlqim Bega i drejtoi Françeska Muratit, e cila e konsideroi atë si flirtim.

Së fundmi gjatë një bisede me Erjola Doçin, konkurrenti u betua se nuk e ka ditur që modelja është e martuar, ndonëse një gjë e tillë nuk u besua nga moderatorja.

“Ti e di shumë mirë ku je fut, si je futur dhe për çfarë je futur”– i tha Erjola, duke hedhur dyshimet se Çimi është futur me një strategji, duke ngacmuar Françeskën sepse është e martuar dhe kjo gjë bën lajm në median rozë.

Të FUNDIT