Web Analytics
BallinaSHOWBIZBanorja e 11-të e BBVK ndihet krenare për nisjen e karrierës “nga...

Banorja e 11-të e BBVK ndihet krenare për nisjen e karrierës “nga zero”

Më 5 dhjetor në shtëpinë unike të Big Brother VIP Kosova do të futet një banore që duket t’i ketë bërë ballë sfidave të shumta, para se ta prekte suksesin.

Ajo ka zbuluar se fillimet e saj i ka nisur në mënyrë modeste.

Poashtu thekson faktin se ndihet mirë për ngritjen graduale në karrierë.

“Jam krenare që kam filluar nga zero, me një bend të vogël dhe vetëm me 50 euro për person”, thotë konkurrentja e njëmbëdhjetë e BBVK.

Po pra, me “50 euro për person”, kush mendoni se është kjo artiste?

Shkruani emrin e saj duke komentuar në postimin e fundit në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Big Brother VIP Kosova nga 5 dhjetori ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit