Web Analytics

“Barbie” është në pritje të fëmijës së parë

Margot Robbie thuhet se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Aktori 34-vjeçar i Barbie dhe bashkëshorti i saj, aktori dhe producenti i filmit Tom Ackerley , 34 vjeç, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, thanë burime të shumta për People.

Çifti, i cili u martua në vitin 2016, ende nuk ka folur për këtë lajm.

Robbie dhe Ackerly u takuan për herë të parë në vitin 2013 ndërsa po xhironin Suite Francaise , një dramë romantike e Luftës së Dytë Botërore, në Belgjikë.

Në atë kohë, Robbie ishte ende duke u bërë e famshme si aktore dhe Ackerly ishte asistent regjisori i filmit.

Një vit më vonë, ata filluan së bashku një kompani produksioni të quajtur LuckyChap, e cila ka vazhduar të prodhojë filma të mëdhenj duke përfshirë Birds of Prey dhe Barbie , ku të dy luajtën Robbie në rolin kryesor./rtv21

Shiko foton:

Nga rubrika