Web Analytics

Bardhi e ‘konfirmon’ se mori instruksione nga Luizi para se me hy në BBVA3

Botuar nga: InfoKosova

Sonte ndodhi puthja e parë në mes Bardhit dhe Sares.

Me këtë puthje u zyrtarizua çifti i parë në BBVA, shkruan InfoKosova.

Para se me hy në BBVA, Bardhi kishte publikuar një fotografi bashk me Luizin, ku publiku aludoi se kishte marr instruksione mbi lojën nga Luizi.

E sonte duket se konfirmoj, pasi ka lyer flokët pikërisht si Luizi në BBVA2./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT