Web Analytics
BallinaUncategorizedBashkëshorti e dërgon Safete Mustafen në këtë vend të mrekullueshëm

Bashkëshorti e dërgon Safete Mustafen në këtë vend të mrekullueshëm

Këngëtarja e muzikës popullore, Safete Mustafa, është mjaftë e lumtur me jetën e saj në përgjithësi.

Është këngëtare e njohur, e dashur nga publiku, por edhe jetën private duket ta ketë mjaftë në rregull.

Safetja, bashkë me të shoqin së fundi e kanë vizituar Comon e Italisë, ku edhe kanë kaluar bukur.

Ata, kanë publikuar foto nga vizita dhe eksperienca atje./Koaovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit