Bashkëshorti i Arta Dobroshit publikon imazhin e ëmbël të saj me djalin

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Dobroshi dhe bashkëshorti i saj së fundmi janë bërë prindër të një djali.

Çifti vogëlushin e kanë pagëzuar me emrin Tom Engjull Jakupi.

Ishte bashkëshorti i aktores ai i cili e ka ndarë para pak minutash një imazh të ëmbël të Artës pranë foshnjës.

“Arta dhe unë = Tom Engjull. Lindur në Prishtinë më 13 korrik 2020”, ka shkruar ai duke u shprehur se është tejet mirënjohës.