Bashkëshortja e boksierit kosovar, lë pa fjalë me paraqitjen e fundit

Xhavit Bajrami dhe Rudina Magjistari ka disa vite që janë të lidhur mes vete.

Ata njihet si çifti më i dashur për publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Boksieri ka kohë që nuk është merr me ndonjë ndeshje, ndera Rudinen e shohim çdo ditë në televizion.

Se fundmi Rudina ka publikuar një fotografi teksa shihet perfekt rrugëve të Tiranës.
Kujtojmë se çifti janë edhe prindër.//InfoKosova/