Bashkëshortja e Ezelit fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Theksojmë, ajo po vazhdon të mbetët si një ndër çfitet më të dalluara me të dashurin turk.

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba së shpejti.

Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël.

Së fundmi Sinem u fotografua për herë të parë në publik pas 7 muajve dhe menjëherë vëmendjen e mori barku i rrumbullakosur i saj.

Sinem kishte veshur një fustan të gjerë teksa kishte kapur për dore aktorin.

Çifti kishin zbatuar rregullat duke vendosur maska.

“Fatmirësisht çdo gjë po shkon mirë.

Edhe dy muaj kanëmbetur. Zoti na ruajtë nga syri i keq”, u shpreh Kenan.

“Shtatzënia ia ka shtuar bukurinë”, tha aktori për bashkëshortin.