Bashkëshortja e Shpëtimit shfaqet me stil nga Zvicra

Jo rrallë familja e tij është prezente në mediat rozë.

Humoristi dhe moderatori Shpëtim Desku është i martuar me bukuroshën Arta me të cilën kanë dy vajza.

Çifti kanë jetë të lumtur bashkëshortore të ndërtuar me dashuri e mirëkuptim.

Arta vlerësohet si një femër elegante dhe me shumë stil.

Ajo shpesh ndanë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale ku merr komente të shumta nga publiku.

Së fundi paraqitet nga Zvicra me disa imazhe në ambiente të bukura.

Sharmi i saj reflektohet në këto fotografi të cilat i ka realizuar me poza të ndryshme.

E me një stil të veçantë duket si zonjë./Kosovarja/