Bashkëshortja e Sinan Hoxhës ka sot ditëlindjen, kështu e uron ai

Sot, për bashkëshorten e këngëtarit, Sinan Hoxha është një ditë e veçantë, ajo sot feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Urime të shumta mori Andrra nga familjarë, miqtë e kolegë, ndërsa bashkëshorti i saj këngëtari Sinan Hoxha përmes një “InstaStory” i bëri një dedikim të veçantë Andrrës.

“Urime ditëlindjen, gjithçka e imja”, ishte mbishkrimi i këngëtarit.

Ndryshe Andrra dhe Sinani janë prindër të dy fëmijëve dhe shumë herë në mediat rozë komentohet diferenca në moshë që ka çifti. /Lajmi.net/