Bashkohen Mozzik dhe Loredana

Loredana dhe Mozzik janë dyshja më e komentuar nga mediat rozë, që kur u bënë bashkë për herë të parë.

Ani pse për një kohë qëndruan larg njëri tjetrit duke pretenduar se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, duket se pas një kohe ata kanë gjetur një gjuhë të përbashkët duke u ribashkuar.

Indeksonline ka siguruar një fotografi në të cilin u shfaqen bashkë Mozzik e Loredana të Marigona Residence.

Tani nuk kanë pse të fshihen më, duke dalur edhe publikisht së bashku./kosovarja