Bearti e Tea e “kallën” aparatin fotografik të Veton Osmanit

Ka vite që showbizi shqiptar dhe jeta publike në përgjithësi nuk ka njohur një dyshe më të famshme dhe të mediatizuar.

Bearti dhe Tea janë dy ish konkurrentët e “Përputhen”, që në fakt nuk u përputhen brenda shout, por jashtë tij, për çka edhe ngjallën një debat të gjatë.

Çifti që po jetojnë mes Prishtines dhe Tiranes, kanë refuzuar thuajse të gjjtha ofertat për intervista në televizionet tona, duke dashur që gjërat e tyre t’i mbajnë ekskluzivisht për vete.

Këto ditë, dyshja kanë realizuar një set fotografik tek fotografi i njohur Veton Osmani.

Se përse e për ku, mbetet të shihet më tej./kosovarja