Beatrix Ramosaj gjjthë jetën ngel në matematikë – Ja ku vjen huqja tjetër

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj është një prej personazheve më të komentuara të “Big Brother VIP” së pari, u komentua për lidhjen e saj me aktorin Donald Veshaj ku më pas artisti krijoi lidhje me këngëtaren nga llapashtica.

Pas lajmeve si ‘mollë sherri’ mes aktorit Veshaj dhe Bora Zemanit, vëmendje ndaj artistes u shtua më shumë nga mediat.

Para disa javësh u bë virale një video ku Trixa nuk e dinte sa bëjnë “12 + 4” ku ishte përgjigjur me “26“.

Së fundi, ajo prapë ka treguar se nuk është e mirë në matematik.

Derisa ka qenë në oborrin e shtëpisë së famshme në shoqëri të partnerit të saj, Donaldit, Einxhel dhe DJ Kosovar- Arbrit, ajo u pyet nga ky i fundit se sa bëjnë “1099 + 1” dhe përgjigja e Trixës ishte “1 milion”.

Ndërkaq, reagimi i Donaldit ka qenë i menjëhershëm i cili i thotë përgjigjen e sakt “1100 moj”.